Falënderues që jemi,
Zgjedhja juaj,
Ne çdo sezon.

I ndodhur në pjesën më të bukur të plazhit të Shëngjinit, Resorti i ri turistik modern me 4 Yje , “Hotel Wilson”, ndërtuar me një arkitekturë të veçantë dhe magjepse, duket si një diamant në gjerdanin e praruar të bregdetit Adriatik.

Me një shërbim profesional që ruan standartet, e që në qendër të vëmendjes ka klientin, me 9 suita, 33 dhoma superiore, 24 apartamente pa kuzhinë dhe 15 apartamente me kuzhinë të mobiluara me nje stil luksoz modern, xhakuzi dhe shumica e tyre me pamje spektakolare mbi detin Adriatik, ky resort bën që pushimet dhe aktivitetet apo eventet tuaja të mbeten të paharrueshme.

9

Suita

33

Dhoma Superiore

24

Apartamente pa Kuzhinë

15

Apartamente me Kuzhinë

PËRFSHIRË

Mëngjes bufe dhe A- LA Carte përfshirë në çmim janë në dispozicionin tuaj çdo mëngjes në hotel.

Rezervoni herët dhomën tuaj!