Gati për t'ju ofruar më të mirën

DHOMA & APARTAMENTE

WILSON ka në dispozicionin tuaj 9 suita, 33 dhoma superiore, 24 Apartamente pa Kuzhinë dhe 15 Apartamente me Kuzhinë të mobiluara me një stil luksoz dhe modern.

BAR & RESTORANT

Mëngjes bufe dhe A- LA Carte përfshirë në çmim, kuzhinë tradicionale dhe internacionale, çdogjë sipas shijeve tuaja.

EVENTE

Festoni momentet tuaja të paharrueshme në ambientet e pishinës sonë, me pamje të mrekullueshme nga Deti Adriatik.

Dhoma & apartamente

Cfarë ofrojmë tjetër?

Më poshtë do të gjeni disa prej faciliteteve të hotelit tonë…për më shumë info na kontaktoni

BAR
PISHINE
INTERNET
SHERBIM NE DHOME
RESTORANT
PARKING
KASAFORTE
LAVANDERI

Galeria

Vlerësimet e Klientëve

Kënaqësia juaj detyrimi ynë

Qyteti i Vjetër i Lezhës
4.4 km larg
Parku "RRAPI I DASHURISË"
8 km larg
Plazhi Rana e Hedhun
3.1 km larg
Aeroporti "Nënë Tereza"
45 km larg

REZERVONI TANI

Rezervoni qëndrimin tuaj për të krijuar kujtime të paharrueshme