Bar dhe Restorant

07:00 - 09:00

12:00 - 15:00

19:00 - 23:00

Cfarë Ofrojmë?

Recepsion 24H

Recepsion 24H

Per cdo pyetje apo kerkese qe mund te keni, recepsioni qendron i hapur 24 ore.

Bar & Restorant

Bar & Restorant

Hapur për: Mëngjes, Brunch, Drekë, Darkë, Çaj i pasdites, Koktej

Menuja e mengjesit: Italian, Anglez/Irlandez, Hallall, Bufe, mund edhe ta merrni me vete.

Tipet e Kuzhinave: Britanike, Greke, Italiane, Pica, Ushqim deti, Steakhouse, Sushi, Lokale, Ndërkombëtare, Evropiane

Organizim Eventesh

Organizim Eventesh

Ofrojme edhe organizim eventesh ne ambientet e brendshme dhe te jashtme, kundrejt pageses shtese.

Shërbim ne dhome

Shërbim ne dhome

Pse te na zgjidhni?

BAR
PISHINË
INTERNET
QETËSI
RESTORANT
PARKING
KASAFORTË
LAVANDERI