CHECK AVAILABILITY

Akomodim

Deluxe Room

Te gjitha dhomat jane te pajisura me sofa, e cila mund te perdoret per femijet, dhe gjithashtu mund te shtohet krevat per bebe

 • Madhesia:30m²
 • Dhome & Tualet
 • Maksimumi 3 Persona
 • Shtrat Dopio & Divan qe hapet
 • Ballkon
 • Mengjes, Cader Plazhi, Parking

€70.00/days

VIEW DETAILS

Standard Double

Te gjitha dhomat jane te pajisura me sofa, e cila mund te perdoret per femijet, dhe gjithashtu mund te shtohet krevat per bebe

 • Madhesia: 78m²
 • 2 Dhoma, Living Room & Tualet
 • Maksimumi deri ne 2 Persona
 • Shtrat Dopio & Divan qe hapet
 • Ballkon
 • Mengjes, Cader Plazhi, Parking

€100.00/days

VIEW DETAILS

Junior Suite

Te gjitha dhomat jane te pajisura me sofa, e cila mund te perdoret per femijet, dhe gjithashtu mund te shtohet krevat per bebe

 • Madhesia: 64m²
 • Dhome, living Room & tualet
 • Maksimumi 4 Persona
 • Shtrati: Dopio & Divan qe hapet
 • Ballkon
 • Mengjes, Cader Plazhi, Parking

€140.00/days

VIEW DETAILS

Rreth Nesh

I ndodhur në pjesën më të bukur të Shëngjinit

I ndodhur në pjesën më të bukur të plazhit të Shëngjinit, Resorti i ri turistik modern me 4 Yje , “ Hotel Wilson “ , ndërtuar me një arkitekturë të veçantë dhe magjepse, duket si një diamant në gjerdanin e praruar të bregdetit Adriatik.
Me një shërbim profesional që ruan standartet, e që në qendër të vëmendjes ka klientin, me 9 suita, 33 dhoma superiore, 24 Apartamente pa Kuzhinë dhe 15 Aapartamente me Kuzhinë të mobiluara me nje stil luksoz modern, Xhakuzi dhe shumica e tyre me pamje spektakolare mbi detin Adriatik, ky resort bën që pushimet dhe aktivitetet apo eventet tuaja të mbeten të paharrueshme.

Pse Hotel Wilson?

Hotel Wilson është i pozicionuar në bregdetin e bukur të Adriatikut Verior. Mikpritja është tipar i joni dhe ambjenti karakterizohet nga komforditeti dhe ngrohtësia e shtepisë. Ju Mirëpresim!

 • Jet Ski
 • Free Parking
 • Jaht
 • Restaurant
 • WiFi
 • See View